Jesteśmy spółką rodzinną która powstała w wyniku rozwoju firmy Mysak Group. Dzięki ponad 10 letniemu istnieniu firmy Mysak na polskim rynku, zauważyliśmy potrzebę na dostarczanie elementów instalacji i maszyn do transportu materiałów sypkich, które spełniają najwyższe standardy techniczne i higieniczne. Postanowiliśmy odpowiedzieć na tę potrzebę i założyliśmy spółkę córkę – Trade Mysak Group. W roku 2012 rozpoczęliśmy sprzedaż nowatorskich rozwiązań takich jak złącza elastyczne BFM fitting, dzięki czemu jesteśmy najstarszym sprzedawcą tych elementów w Polsce, zdobyliśmy również największe doświadczenie. Zdobywając doświadczenie w branży różnego typu połączeń elastycznych, konsekwentnie rozszerzamy naszą ofertę aby w jak największym stopniu odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Kolejnymi krokami było rozszerzenie naszej oferty o urządzenia do transportu trudnych materiałów sypkich, dzięki którym możemy znaleźć rozwiązanie transportu w prawie każdym przypadku. Najnowsze pozycje w naszej ofercie to przenośniki kubełkowe i próbniki. Dzięki temu nasi klienci  korzystając z naszych produktów mogą również dzięki przenośnikom transportować produkt na duże odległości  i wysokości, dzięki próbnikom mogą nie przerywając produkcji mieć dostęp do próbek produktu.

Wybierając producentów z którymi współpracujemy, kierujemy się zarówno jakością produkcji jak i doświadczeniem naszych partnerów. Firmy z którymi współpracujemy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki dobrym relacjom i dobrej obsłudze jesteśmy w stanie szybko przygotować dla Państwa ofertę i zareagować w odpowiedni sposób i dobrać najlepsze rozwiązanie. Oferowane przez nas produkty spełniają wysokie normy higieniczne, tworzone są w sposób aby jak najlepiej ułatwić poszczególne etapy produkcyjne, czyniąc pracę prostą i przyjemną.

Nasz cel to jak najlepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów, w najlepszej jakości, przystępnej cenie i odpowiednim czasie. Pragniemy aby dostarczane przez nas urządzenia podnosiły standard produkcji, czyniąc ją łatwiejszą w użytkowaniu a przede wszystkim bardziej higieniczną i bezpieczną dla zdrowia. Zależy nam na ciągłym podnoszeniu jakości obsługi klienta. Naszym celem jest jak najlepsza i jak najszybsza odpowiedź na zapytanie naszych klientów, chętnie również odwiedzamy klientów aby przedstawić im gamę naszych produktów.   

Dzięki bliskiej współpracy z firmą Mysak możemy korzystać z ponad 20 letniego doświadczenia biura projektowo inżynierskiego w branży głównie spożywczo-chemicznej. Nasze zalety to:

  • wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej i chemicznej
  • pomoc inżyniersko projektowa, współpraca przy wielu projektach i zadaniach
  • warsztat montażowy pod Poznaniem
  • wykonywanie instalacji urządzeń, spawanie, dobór